Jeżeli potrzebujesz dobrych, profesjonalnie przygotowanych do publikacji zdjęć, zależy Ci na ich jakości i orginalmym charakterze to dobrze trafiłeś(aś) !

Poniżej przedstawiam moją ofertę w zakresie fotografii wizerunkowej, architektury i reportażu. Pracuję głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

SESJE WIZERUNKOWE

Wizerunek ma ogromny wpływ na postrzeganie firm na rynku przez klientów i partnerów biznesowych. Nie ważne czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy zarządzasz dużą firmą, profesjonalne zdjęcia są bardzo pomocnym narzędziem w promowaniu Twojego biznesu i nawiązywaniu nowych kontaktów. Każdą sesję dostowuję do Twoich potrzeb, zdjęcia mogą mieć różny charakter – od formalnego portretu po bardziej kreatywne podejście (lubię wykorzystywać biura i miejsca pracy, dzięki czemu Twoje zdjęcie wyróżni się na tle innych !)

WIem, że często moi klienci mają bardzo napięty grafik, dlatego oferuję sesje zdjęciowe w siedzibie firmy (posiadam mobilne studio) oraz jestem elastyczny co do terminów wykonania sesji. Staram się tak przygotować sesję, aby zajęła ona możliwie jak najmniej czasu, jednak priorytetem dla mnie zawsze jest dobre zdjęcie, a co za tym idzie zadowolony klient 🙂

REPORTAŻ EVENTOWY

Zdjęcia eventowe to doskonałe narzędzie, by pozytywnie przedstawić Twoją firmę, markę, czy zaproszonych gości. Dziś każde większe wydarzenie ma dużą otoczkę medialną, dlatego profesjonalne zdjęcia pozwalają na pokazanie światu jak dobrze przebiegła impreza oraz są doskonałą okazją, by wzmocnić wizerunek firmy czy instytucji. W moich reportażach staram się oddać atmosferę wydarzenia, uchwycić w kadrze najciekawsze momenty będąc jednocześnie niezauważonym. Dużą wagę przykładam do estetyki zdjęć – każdy reportaż ma swój unikalny charakter, co pozwala wyróżnić się w mediach społeczniościowych.

ARCHITEKTURA / WNĘTRZA

Fotografia architektury to nie tylko ładny kadr – dla mnie najważniejsze w takich zdjęciach jest uchwycenie atmosfery, kontekstu i charakteru obiektu. W moich zdjęciach zwracam szczególną uwagę na światło, detal oraz odpowiednią aranżację wnętrz, każdą sesję dostosowuę pod konkretny efekt.

CENNIK

SESJA WIZERUNKOWA

sesja indywidualna – 350zł (4 finalne zdjęcia po korekcie + wydruki) + ew. koszty dojazdu poza Wrocław

sesje grupowe – cena zależy od ilości zdjęć, dni zdjęciowych oraz lokalizacji, proszę o kontakt w celu indywidualnej wyceny zlecenia)

REPORTAŻ EVENTOWY

Pierwsza godzina od 400zl, pełen dzień zdjęciowy od 1000zl, zależne od docelowej ilości zdjęć oraz lokalizacji (możliwy dojazd na terenie Dolnego Śląska)

W przypadku stałej współpracy stawki do negocjacji.

ARCHITEKTURA / WNĘTRZA

lokale usługowe, mieszkania, wnętrza – od 500zl za pojedyńczą sesję (min. 5 profesjonalnie obrobionych zdjęć), w przypadku większej ilości i/lub stałej współpracy negocjujemy 🙂

Zapraszam na sesje na terenie Wrocławia i okolic, w celu umówienia się proszę o kontakt :

tel: 517386484

email: michal.j.gadek@gmail.com

Michał Gadek